Новини управління

Реформування земельних відносин
Публічна інформація
Землеустрій та охорона земель
Державний земельний кадастр
Адмінстративні послуги в районах
Ринок та оцінка земель
Експертиза
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
Юридична служба
Звернення громадян
Кадрова політика

Інтерактивний пошук

Корисні посилання

 

kmu gov ua

 

rada gov ua

minagro gov ua

if gov ua

orada if ua

zemreforma info

nads gov ua

Що саме собою являє публічна кадастрова карта? І яким чином вона може допомогти населенню Прикарпаття?

 

Держземагентство України з початку 2013 року відкрило вільний доступ до публічної кадастрової карти. Інформація про земельні ділянки в межах України – в он-лайн режимі на oфіційному веб-сайті Держземагентства.

Насамперед загальнодоступною є інформація про межі і розміри ділянки, форму власності та цільове призначення. При цьому персональних даних власників або орендарів земельної ділянки у загальному доступі не внесено. Адже це суперечить закону про захист персональних даних.

Параметри об’єктів планується також доповнити даними про нормативну грошову оцінку земель та якість ґрунтів.

Крім цього, система наділена низкою стандартних функцій – вимірювання відстані або площі земельного наділу, сервіс пошуку.

Щоб знайти на карті свій наділ, треба ввести кадастровий номер у пошукову систему. Шукати необхідні наділи можна також через фільтри – область, район, населений пункт.

Експерти Світового банку у висновках щодо результатів перевірки запровадження Державного земельного кадастру в Україні в рамках спільного проекту відзначили унікальність зворотного зв’язку стосовно виправлення помилок. Як і передбачалося, електронна система містить неточності та похибки. Фахівці органів земельних ресурсів вводили в кадастр велику кількість даних, які досі були лише у паперовій формі. Багато помилок вдалося виправити в автоматичному режимі. Однак ретельна і довготривала робота над помилками ще попереду. З локальних систем вже завантажено понад 15 млн паперових документів, значна їх частина містить технічні, типологічні, семантичні або логічні помилки.

Отож, не виключені випадки, коли після введення кадастрового номера в пошукову систему власник не виявить своєї ділянки або знайде її не в тому місці, де вона знаходиться в натурі. Усі передові країни світу пройшли тернистим шляхом виправлення помилок. Доведеться здолати його і нам. Держземагентство закликає власників земельних ділянок у разі виявлення якихось неточностей, похибок та помилок звертатись до органів земельних ресурсів для швидкого їх усунення.

Якщо власник земельного наділу, маючи на руках кадастровий номер, не може знайти свою земельну ділянку або він виявив якісь невідповідності, можна швидко і просто скористатися “зворотним зв’язком”.

Такий лист буде прирівнюватися до офіційного і пересилатиметься у відповідні територіальні органи земельних ресурсів. Для цього громадянину спочатку доведеться внести до електронної заяви відомості, які ідентифікують особу.

Отже кожен мешканець нашої області в якого є державний акт на право власності на земельну ділянку із кадастровим номером чи вже свідоцтво про право власності на нерухоме майно може знайти свою ділянку на Публічній кадастровій карті та у разі виявлення помилки чи відсутності земельної ділянки на карті звернутись до органів Держземагнтства за тел. 8 800 502 528 або скориставшись послугою зворотнього зв’язку на веб-сайті самої публічної кадастрової карти http://map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta .

Що робити тим громадянам, які на сьогодні не отримали державних актів на земельні ділянку?

 

Фактично, громадянам необхідно провести землевпорядні роботи і зареєструвати свою земельну ділянку, як об'єкт, у Національній кадастровій системі – в органах Держземагентства, а право на неї – у територіальних органах Мін'юсту і отримати відповідне посвідчення права власності на земельну ділянку, згідно нової форми, яким з 01.01.2013 є свідоцтво про право власності на нерухоме майно.

Чи є чинними державні акти на земельні ділянки, які зареєстровані і видані фізичним та юридичним особам до 01.01.2013 року?

 

Державний акт може залишатися у власника на руках необмежений час як чинний документ допоки з земельною ділянкою не буде вчинено нотаріальних дій, зокрема на підставі договорів, які укладаються у нотаріуса (договір купівлі-продажу земельної ділянки) чи видачі відповідних свідоцтв на спадщину.

Як саме змінилися умови реєстрації прав власності на земельну ділянку?

 

Органами державної реєстрації прав здійснюватиметься “первинна” реєстрація речових прав на нерухоме майно ( новозбудованих будинків, квартир у новобудовах або новосформованих земельних ділянок), а також усіх прав на нерухоме майно, які виникли до 1 січня 2013 року. Орган державної реєстрації прав за місцезнаходженням нерухомого майна реєструватиме відповідні права та видаватиме свідоцтво про право власності на нерухоме майно.

Нотаріусами реєструватиметься перехід права власності на нерухоме майно, тобто, здійснюватиметься “вторинна” державна реєстрація нерухомості. При посвідченні договорів купівлі-продажу, міни, дарування нерухомого майна та земельних ділянок, набуття права власності на успадковану нерухомість тощо нотаріус здійснюватиме одночасно процедуру державної реєстрації права власності на нерухоме майно в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Відомості до Реєстру нотаріус вноситиме практично “день у день”. Буде забезпечене функціонування цієї процедури за принципом “єдиного вікна”, коли нотаріус особисто здійснюватиме державну реєстрацію та видаватиме витяги з Реєстру.

Чому у 2013 році не можна отримати державний акт на земельну ділянку?

 

З 01.01.2013 року повноваження територіальних органів Держземагенства у частині державної реєстрації державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди (суборенди) земельних ділянок, земельного сервітуту, користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) припинилися.

Законом України «Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» визначено, що земельні ділянки - нерухоме майно і речові права (виникнення, припинення і перехід) та обтяження на нього підлягають обов’язковій державній реєстрації, яка з 01.01.2013 здійснюється Укрдержреєстром, що реалізує свої повноваження через структурні підрозділи Мін'юсту і речові права на земельні ділянки реєструються в Реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Тобто, у 2013 році державні акти про право власності на земельну ділянку не видаються. Їх замінили свідоцтва про право власності на нерухоме майно, які видаються органами державної реєстрації прав, які реєструють речові права на земельні ділянки (виникнення, припинення і перехід) та обтяження на них.

РОЗПОДІЛЕНІ ЧАСТКИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, ЩО ВІДВЕДЕНА ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ, ОКРЕМО ВЛАСНИКАМИ КВАРТИР ПРИВАТИЗОВУВАТИСЯ НЕ МОЖУТЬ

Відповідно до статті 126 Зе­мельного кодексу України право власності на земельну ділянку посвідчується державним актом, крім випадків, коли земельна ділянка набувається у власність на вторинному ринку за ци­вільно-правовою угодою або успадковується.

Право власності на земельну ділянку, набуту у власність із земель приватної власності без зміни її меж, цільового при­значення, посвідчується цивіль­но-правовою угодою щодо від­чуження земельної ділянки, укладеною в порядку, встановле­ному законом, у разі набуття пра­ва власності на земельну ділянку за такою угодою та/або свідоц­твом про право на спадщину.

Крім того, вже в котре звертаємо увагу на неможливість приватизації окремої земельної ділянки для об­слуговування частини будинку (квартири). Чинним Земельним кодексом передбачена можливість безоплатної приватизації земельної ділянки для розміщення і обслуго­вування житлового будинку (ціло­го) незалежно від кількості співвласників цього будинку. Квартира — частина житлового будинку. Таким чином, земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд в межах, передбачених стат­тею 121 Земельного кодексу Укра­їни, можливо отримати у спільну власність усіх співвласників цього будинку (власників квартир). У ви­падку, коли рішенням суду було визначено частку земельної ділянки кожному власнику квартири цього будинку, земельна ділянка передається відповідно у спільну часткову власність із визначенням у тому числі і в натурі (на місцевості) цих часток. Ще раз наголошуємо, що це частки однієї земельної ділянки, а не окремі земельні ділянки.

 

Землевпорядний віник №1 2012

 

 

ЯКЩО ОРЕНДАРЯ ЗАСУДЖЕНО ДО ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ, ЗА ПЕВНИХ УМОВ ДОГОВІР ОРЕНДИ МОЖНА ПРИПИНИТИ В ОДНОСТОРОННЬОМУ ПОРЯДКУ

Частиною другою статті 7 Закону раїни «Про оренду землі» вста­влено, що у разі засудження фізичної особи-орендаря до позбав­лення волі або обмеження його дієздатності за рішенням суду право на оренду земельної ділянки переходить до одного з членів його сім'ї, який виявив бажання і може відповідно до закону стати орендарем, а в разі його відмови або відсутності таких — до осіб, які викорис­тали цю земельну ділянку разом з орендарем, за їх згодою, якщо це не суперечить вимогам Земельного кодексу України та цього Закону. Відповідно до статті 31 цього ж закону договір оренди землі припиняється в разі смерті фізичної особи-орендаря, засудження його до позбавлення волі та відмови осіб, зазначених у статті 7, від ви­конання укладеного договору оренди земельної ділянки. Якщо жодна із вищеозначених осіб не виявила бажання проводити фермерську діяльність, зокрема не звернулася із відповідною заявою до орендодавця землі (райдержадміністрації), договір оренди може бути припинений в односто­ронньому порядку.

Разом з тим, необхідно витрима­ти певну процедуру, зокрема:

1. Встановити, що земельна ділян­ка, яка надана в оренду для ведення фермерського госпо­дарства не використовується за цільовим призначенням. Для цього інспекція з контролю за використанням і охороною землі має провести обстеження земельної ділянки і надати до райдержадміністрації матеріали такого обстеження.

2. Голова райдержадміністрації приймає розпорядження про припинення договору оренди земельної ділянки.

3. Необхідно звернутися до район­ного відділу земельних ресурсів з проханням зняти з реєстрації договір оренди земельної ді­лянки, дія якого припинена роз­порядженням.

 

Землевпорядний віник №1 2012

 

Зміна цільового призначення земельних ділянок, які перебувають у приватній власності

Зміна цільового призначення земельних ділянок, які перебувають у приватній власності, здійснюється від­повідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 року № 502.

Так, пунктом 2 Порядку встановлено, що зміна цільово­го призначення земельної ділянки проводиться за подан­ням заяви її власника до сільської, селищної, міської ради, якщо земельна ділянка розташована в межах населеного пункту, або районної держадміністрації, якщо земельна ділянка розташована за межами населеного пункту.

До заяви мають додаватися:

-          копія державного акта на право власності на земельну ділянку;

-          для громадянина — власника земельної ділянки — копія паспорта (серія, номер паспорта, коли і ким ви­даний та місце проживання);

-          документи щодо встановлених обмежень (обтяжень) та земельних сервітутів на використання земельної ділянки;

-          обгрунтування необхідності зміни цільового призна­чення земельної ділянки із зазначенням її розміру. Рада розглядає заяву і в разі згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки дає дозвіл на підготовку проекту її відведення.

Кожний власник самостійно має:

-          звернутися до місцевої ради із заявою про зміну цільо­вого призначення своєї земельної ділянки;

-          отримати дозвіл місцевої ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв'яз­ку із зміною її цільового призначення;

-          замовити виготовлення такого проекту землеустрою землевпорядній організацій, яка має ліцензію на про­ведення землевпорядних робіт;

-          подати раді на затвердження цей проект землеустрою.

Рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки, відповідно до частини першої статті 123 Земель­ного кодексу України, приймається на підставі проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Після затвердження місцевою радою проекту землеуст­рою щодо відведення земельної ділянки та прийняття рішення про зміну її цільового призначення, власник та­кої ділянки має отримати новий державний акт на право власності на земельну ділянку з уже зміненим цільовим призначенням.

 

Землевпорядний віник №1 2012

 

Встановлення і зміна меж

Відповідно до частини другої статті 173 Земельного ко­дексу України межі району, села, селища, міста, району у місті встановлюються і зміню­ються за проектами землеустрою, які розробляються відповідно до техніко-економічного обґрунту­вання їх розвитку, генеральних планів населених пунктів.

Статтею 46 Закону України «Про землеустрій» передбачено, що для встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних творень розробляються проекти землеустрою щодо встановлення і міни меж відповідних адміністра­тивно-територіальних утворень.

Згідно із статтею 176 Земельного кодексу України межі адміністративно-територіальних утво­рень посвідчуються державним актом України.

Форма та порядок видачі дер­жавного акта України на межі адміністративно-територіального утворення встановлюються Вер­ховною Радою України.

Проте, діючими на сьогодні нормативно правовими актами не затверджено форму та порядок видачі державних актів України на межі адміністративно-тери­торіальних утворень.

У свою чергу, відповідно до статті 55 Закону України «Про землеустрій» встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) проводиться відпо­відно до топографо-геодезичних і картографічних матеріалів.

Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на основі технічної документації із землеустрою, якою визначається місцеположення поворотних точок меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Крім того, Методичними реко­мендаціями з розробки проектів землеустрою щодо встановлення або зміни меж населеного пункту, затверджених наказом Держкомзему від 10 липня 2008 р. № 165, вста­новлено, що межі населеного пункту зазначаються на картах (планах) таких масштабів, які є прийнятними для точного встанов­лення їх місця розташування, в разі необхідності — на окремих вклад­ках більш крупного масштабу.

Встановлення меж населеного пункту вважається таким, що відбулося, після встановлення меж в натурі (на місцевості) та внесення відомостей до держав­ного земельного кадастру.

Таким чином, межі населеного пункту вважаються встановлени­ми, а органи місцевого самовряду­вання набувають права розпоря­джатися земельними ділянками, які відповідно до розроблених про­ектів щодо встановлення меж відповідної сільської, селищної, міської ради включаються до їх те­риторій, після встановлення (вине­сення) меж території населеного пункту в натуру (на місцевість), закріплення меж території межови­ми знаками та внесення відомостей про земельну ділянку до державно­го земельного кадастру (АС ДЗК).

Також слід зазначити, що згідно із частиною першою статті 174 Земельного кодексу України рішення про встановлення і змі­ну меж районів і міст приймається Верховною Радою України за по­данням Верховної Ради Автоном­ної Республіки Крим, обласних, Київської чи Севастопольської міської рад.

 

Землевпорядний віник №1 2012

 

Щодо погодження документації із землеустрою територіальними органами земельних ресурсів у разі закінчення строку дії ліцензії.

З метою захисту конститу­ційних прав на землю гро­мадян та, враховуючи їх чисельні скарги на не­добросовісні дії суб'єктів господа­рювання, які здійснюють свою го­сподарську діяльність у сфері землеустрою, для запобігання зло­вживання посадовими особами те­риторіальних органів земельних ресурсів при погодженні докумен­тації із землеустрою, розробленою суб'єктом господарювання, у яко­го закінчився строк дії ліцензії на виконання цих робіт, Держземагентство України в межах наданих повноважень повідомляє про таке.

Відповідно до положень статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місце­вого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Консти­туцією та законами України.

Відповідно до вимог статті 186-1 Земельного кодексу України для розгляду питань, пов'язаних з по­годженням документації із земле­устрою, в районах та містах облас­ного значення, містах Києві та Севастополі функціонують постійно діючі комісії. До повнова­жень Комісії, до складу якої, зокрема, входять уповноважені представники районного (місько­го) органу земельних ресурсів, на­лежить забезпечення погодження документації із землеустрою від­повідними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Закон України «Про земле­устрій» (далі — Закон) відносить до робіт із землеустрою — обстежувальні, вишукувальні, топогра­фо-геодезичні, картографічні, проектні та проекти о-вишуку­вальні роботи, що виконуються з метою складання документації із землеустрою.

Відповідно до положень статті 4 Закону, суб'єктами землеустрою є: органи державної влади та органи місцевого самоврядування; юри­дичні та фізичні особи, які здій­снюють землеустрій; землевлас­ники та землекористувачі.

Згідно з вимогами статті 22 За­кону землеустрій здійснюється на підставі:      а) рішень органів вико­навчої влади та органів місцевого самоврядування щодо проведення робіт із землеустрою; б) укладених договорів між юридичними чи фізичними особами (землевлас­никами і землекористувачами) та розробниками документації із землеустрою; в) судових рішень.

Як зазначає стаття 26 Закону розробниками документації із землеустрою є юридичні та фізичні особи, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону. Взаємовідно­сини замовників і розробників документації із землеустрою регу­люються законодавством України і договором.

Положеннями статті 29 Закону визначені загальні вимоги до змісту документації із землеуст­рою, зокрема, документація із землеустрою включає в себе текс­тові та графічні матеріали і містить обов'язкові положення, встанов­лені завданням на розробку відпо­відного виду документації.

При цьому, статтею 30 цього Закону визначено, що погоджен­ня і затвердження документації із землеустрою проводиться в по­рядку, встановленому Земельним кодексом України, цим Законом та іншими законами України.

Інструкцією про порядок скла­дання, видачі, реєстрації і збе­рігання державних актів на право приватної власності на землю, право колективної власності на землю, право власності на землю і право постійного користування землею, договорів на право тимча­сового користування землею (у то­му числі на умовах оренди) та договорів оренди землі, затверд­женою наказом Держкомзему України від 04.05.1999 р. № 43, визначено порядок складання правовстановлюючих документів на землю. Зокрема, роботи зі скла­дання державного акта на право власності на земельну ділянку або на право постійного користування земельною ділянкою виконуються в такій послідовності: підготовчі роботи; встановлення (відновлен­ня) в натурі        (на місцевості) меж земельної ділянки та меж обме­жень на використання земельної ділянки; складання кадастрового плану земельної ділянки; заповнення бланка державного акта.

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2010 № 749 «Про затвердження Тимчасового поряд­ку присвоєння кадастрового номера земельній ділянці» визна­чено процедуру присвоєння када­стрового номера земельній ділянці та внесення відповідних даних до державного реєстру земель.

Відповідно до вимог пункту 11 згаданого Тимчасового порядку для визначення кадастрового но­мера земельної ділянки розробник документації із землеустрою подає до територіального органу Держкомзему за місцезнаходженням земельної ділянки — заяву про визначення кадастрового номера земельної ділянки; документацію із землеустрою; файл обміну даними про результати робіт із земле­устрою в електронному вигляді. При цьому, в разі прийняття Центром кадастру за результатами проведення перевірки докумен­тації із землеустрою та обмінного файла і процедури приймання обмінного файла негативного висновку, Центр кадастру повер­тає до територіального органу Держкомзему документацію із землеустрою та обмінний файл згідно з актом приймання-передачі для доопрацювання і проведення повторної перевірки.

Територіальний орган Держкомзему залучає у разі потреби розробника документації із земле­устрою для доопрацювання такої документації та обмінного файла.

З огляду на вище викладене, Держземагентство України вва­жає, що в разі закінчення строку дії ліцензії, для виконання робіт із землеустрою, в т.ч. й погодження такої документації у встановлено­му порядку, суб'єктам господарю­вання необхідно отримати нову ліцензію на провадження господарської діяльності із землеустрою згідно з чинним законодавством або заключити договір із суб'­єктом господарювання, який має ліцензію на проведення зазначе­них робіт для подальшого виконання робіт із землеустрою від­повідно до договірних зобов'я­зань із замовниками.

При цьому зазначаємо, коли строк дії ліцензії, виданої суб'єк­ту господарювання на проваджен­ня господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою закінчився та (або) ліцензія ану­льована в установленому порядку, то відносини між таким суб'єк­том господарювання і замовни­ками регулюються чинним цивіль­ним та господарським законодав­ством.

 

Землевпорядний віник №1 2012

Дізнатись відповіді на ці та інші запитання
powered by SM FAQ
Новини Управління
Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг
Понеділок, 08 грудня 2014, 14:23

Детальніше...
 
Графік прийому громадян 8-12 грудня 2014 року для забезпечення надання правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини в межах компетенції Головного управління Держземагентства в Івано-Франківській області
Вівторок, 02 грудня 2014, 06:43
Детальніше...
 
Продавати чи не продавати, сільсьгоспземлі?! | Друк |
Понеділок, 11 серпня 2014, 06:38

Детальніше...

Із великим інтересом жваво обговорили на круглому столі  законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» за участю представників Держземагентства України,  головного управління Держземагентства в області, департаменту агропромислового розвитку області, асоціацій фермерів, сільських та селищних рад, сільськогосподарських товаровиробників, науковців.

За результатами засідання з обговорення законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» запропоновано:

  1. 1.спростити процедуру та здешевити оформлення спадщини на земельну частку (пай);
  2. 2.спростити процес проведення аукціону з продажу права оренди на землі сільськогосподарського призначення;
  3. 3.державну реєстрацію догорів оренди товарних сільськогосподарських земель передати назад до органів земельних ресурсів чи сільських рад;
  4. 4.міжпольові та проектні дороги передати без проведення аукціону в оренду землекористувачу масиву поля, що його обробляє;
  5. 5.в зв’язку з тим, що область дрібноземельна, реєстрацію договорів оренди проводити не кожної ділянки окремо, а в цілому поля (масиву) за контуром.

У зв’язку з тим, що в даний час проходять жнива, а також голови сільських рад задіяні у проведення мобілізаційних заходів і не всі бажаючі змогли приїхати на засідання круглого столу, за підсумками його проведення присутні учасники, представники асоціації фермерів, асоціації сільських та селищних рад вирішили більш детально опрацювати запропонований Держземагентством законопроект та провести аналогічні круглі столи та обговорення в районах.

Детальніше ознайомитися із законопроектом можна на сайті Держземагентства України у розділі законотворча діяльність за наступним посиланням

http://land.gov.ua/zakonotvorcha-diialnist/633.html?view=normativeact

 Пропозиції до загаданого законопроекту просимо надсилати  в Головне управління Держземагентства в Івано-Франківській області для опрацювання та узагальнення на електронну адресу rynok.if@email.ua

prix viagra pharmacie lyon propecia en pharmacie prix achat viagra europe prix du viagra pharmacie
In questi casi un giusto approccio psicoterapeutico e assolutamente consigliabile, al come comprare cialis su internet acquistare viagra via internet acquisto viagra line italia fine di ritrovare la propria comprare viagra generico online vendita viagra italia line acquisto kamagra in farmacia serenita e soddisfazione prezzo del cialis da 10 mg dove comprare viagra cialis levitra 20 mg sessuale.
Lors d’un traumatisme mineur de la tunique de l’albuginee, meilleur site vente viagra une veine emissaire peut se rompre et provoquer un saignement entre achat viagra cialis france les couches de l’albuginee [3].
Plus l'experience sera satisfaisante, plus viagra pour homme achat les prix du viagra 25 mg jeunes developperont une vision positive de la sexualite.
E risaputo che la fantasia erotica maschile piu ricorrente e inserirsi in un gioco saffico, perche si tratta di una situazione che soddisfa il narcisismo e sgonfia acquisto kamagra in farmacia l’ansia da confronto. Antidepressivi Alcuni antidepressivi hanno come effetto collaterale quello di ritardare l’orgasmo. se un farmaco biosimilare e registrato come tale e perche ha gia superato il vaglio della sperimentazione», afferma Colantuoni. Durante lo sviluppo embrionale, gli ormoni sessuali sovrintendono all’organizzazione kamagra serve ricetta non solo del corpo e degli organi sessuali maschili e femminili ma anche kamagra generico italia dei circuiti cerebrali ad essi collegati. E disponibile in kamagra costo compresse bianche, di forma oblunga (25, 50 e 100 mg). Il priapismo e un disturbo della funzionalita dell’organo maschile che puo rimanere turgido per oltre 4-6 ore anche in assenza di stimolazione sessuale. Il lavoro provoca stress e non sempre l avita e facile, anzi possiamo dire che nella maggior parte dei casi la vita della gente comune e tutt’altro che semplice. kamagra prezzo farmacia Altre cause allo sviluppo di impotenza psicologica possono essere le aspettative esagerate del machismo del partner, dare una importanza esagerata nella vita di un uomo alla propria potenza sessuale, la forte paura di fallire a letto.
Kinesitherapie, acheter du veritable viagra reeducation, traitements medicamenteux, acheter du viagra moins cher etc.
Or, qui oserait nier que acheter bon kamagra oral jelly dans nos grands Etats propecia achat en ligne modernes, ils se sont alteres ?
L’unico timore che spesso blocca le donne ad assumere questo ruolo e il solito cialis costo svizzera perfezionismo estetico, l’idea che acquistare priligy on line lui possa notare dei difetti fisici.
On peut acheter viagra paris acheter du viagra pas cher devrait enfin davantage tenir compte de la transformation des sentiments au fil des annees, de l'evolution du desir dans le couple.
L`esperimento, condotto su un coniglio dai ricercatori della Wake Forest University in North Carolina come comprare cialis in farmacia e cialis soft generico 20 mg pubblicato sulla rivista online Pnas, e il primo al mondo che sia riuscito a ricreare un organo maschile a partire dalle cellule dello stesso ricevente.
In alcuni casi, comunque, tali levitra ricetta medica effetti collaterali si sono verificati subito dopo l'assunzione viagra prezzo farmacia italia di sildenafil in mancanza di un'attivita sessuale.
Scambisti sostengono che acquistare cialis su internet tale scambio non sarebbe solo minare la fiducia tra i coniugi, ma al precio cialis 20 mg farmacias incontrario.
 
Сільгоспземлі продавати та змінювати їх цільове призначення заборонять, а натомість право на них (оренду) можна буде продавати, здавати в заставу та вносити в статутний капітал. | Друк |
Понеділок, 11 серпня 2014, 05:44

Детальніше...

Законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» пропонується не продовжувати дію мораторію (заборони на відчуження та зміну цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення), а зробити цю норму постійно діючою, що дасть можливість захистити права 7 мільйонів селян, які набули права на земельну частку (пай) загальною площею майже 28 мільйонів гектарів, а також не допустити скуповування земель сільськогосподарського призначення державної власності, яких на сьогодні нараховується трохи більше 10 млн. га.

Також законопроектом встановлюється мінімальний термін оренди земель сільськогосподарського призначення. Адже майже дві третини договорів оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення використовуються товаровиробниками на підставі договорів оренди, що укладені на строк до 5-6 років, що не сприяє ефективному господарюванню на землі, здійсненню видатків на заходи з охорони земель. А це призводить до зростання площ земель, що зазнали впливу ерозії. Більше 30% земель охоплені тією або іншою формою ерозії.

Найбільш оптимальним способом розв’язання проблем, спричинених діючим мораторієм на купівлю-продаж сільськогосподарських земель, та досягнення мети законопроекту є удосконалення інституту оренди сільськогосподарських земель, що сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості та економічної віддачі сільськогосподарських земель, подоланню наслідків надмірної парцеляції таких земель.

Законопроектом, також пропонується врегулювати питання, можливості розірвання орендодавцем, в односторонньому порядку, договорів оренди Розв’язання цих та інших проблем, спричинених діючим мораторієм на купівлю-продаж сільськогосподарських земель, потребує прийняття Закону України “Про обіг земель сільськогосподарського призначення”.

Основною метою законопроекту є введення повної заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення, які забезпечують товарне сільгоспвиробництво, законодавче закріплення шляхів і правових механізмів подальшого розвитку відносин сільськогосподарського землекористування і власності на землі сільськогосподарського призначення на загальноприйнятних у суспільстві засадах в їх тісній ув’язці з комплексом супутніх соціально-економічних, демографічних, юридичних, та інших факторів, а також зняття соціальної напруги з земельних відносин у сфері сільськогосподарського землекористування, удосконалення інституту оренди сільськогосподарських земель та платності землекористування.

З метою забезпечення сталого землекористування, раціонального та ефективного використання земель державної власності запроваджується мінімальний строк оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Сталий розвиток сільських громад та зміцнення продовольчої безпеки країни за рахунок загального збільшення державних та комунальних земель досягається через надання державі та територіальним громадам права спадкування за законом або заповітом, а також переходу земельної ділянки у власність територіальної громади в порядку визнання спадщини відумерлою; викупу земельних ділянок для суспільних потреб або з мотивів суспільної необхідності; викупу земельних ділянок у іноземних осіб та осіб без громадянства; реквізиції або конфіскації земельних ділянок.

1. Раніше: Оренда земельної ділянки може бути короткостроковою - не більше 5 років та довгостроковою - не більше 50 років. Пропонується: При передачі в оренду сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства строк дії договору оренди земельних ділянок визначається з урахуванням періоду ротації основної сівозміни та не може бути менше 14 років, а у разі розміщення на земельній ділянці багаторічних насаджень сільськогосподарського призначення – з урахуванням очікуваного періоду корисного використання відповідного багаторічного насадження, але не більше максимального строку дії договору оренди землі, визначеного законом.

2. Право оренди на земельну ділянку може бути відчужено її орендарем на підставі міни, ренти, дарування, успадкування та інших цивільно-правових угод, внесено до статутного капіталу, якщо інше не передбачено у договорі оренди.

Угоди про перехід права оренди земельної ділянки укладаються у письмовій формі та нотаріально посвідчуються. Додатком до угоди, за якою здійснюється відчуження права оренди земельної ділянки, є відповідний договір оренди.

На договорі оренди земельної ділянки нотаріус, який посвідчує перехід права, робить відмітку про відчуження права оренди та здійснює його державну реєстрацію. Новий договір оренди не укладається!!!.

3. У випадку закінчення строку договору оренди земельної ділянки до збору орендарем урожаю культур, що вирощувалися ним на такій ділянці, орендар має право на збір відповідного урожаю, а орендодавець зобов’язаний не чинити перешкод у зборі такого урожаю орендарем.

4. Предметом іпотеки може бути право оренди, право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій), право користування нерухомим майном, яке надає орендарю чи користувачу право будувати, володіти та відчужувати об’єкт нерухомого майна. Таке право оренди, право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій), право користування нерухомим майном для цілей цього Закону вважається нерухомим майном. Але не може бути предметом іпотеки земельна ділянка сільськогосподарського призначення. Тобто в заставу надається саме ПРАВО ОРЕНДИ, а не земельна ділянка.

5. У разі припинення громадянства України власниками земельних ділянок сільськогосподарського призначення, такі земельні ділянки протягом року з дати припинення громадянства підлягають відчуженню.

6. Зміна цільового призначення земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв) допускається лише для суспільних потреб або з мотивів суспільної необхідності.

acheter viagra toulouse acheter cialis ligne pas cher vente vardenafil generique tadalafil
Anche prima priligy generico online viagra generico vendita on line acquistare cialis 5 mg di ordinare Viagra, Cialis e Levitra, e necessario come acquistare viagra si puo comprare viagra on line come comprare viagra on line se comprar viagra farmacias sin receta viagra generico prezzo acquistare viagra o cialis leggere con attenzione interazioni di questi farmaci con altre sostanze.
Cependant, avant d`acheter Kamagra acheter viagra quebec Oral Jelly en ligne en France, il cialis pharmacie est important que vous visitiez votre docteur et discutiez vos problemes de dysfonctionnement erectiles sexuels.
Gli effetti collaterali sono simili a sildenafil e tadalafil preparati, i piu comuni sono mal di testa, rossore al viso, congestione nasale e nausea. Quando c’e l'impotenza vendita viagra e cialis psicologica continuano le erezioni mattutine e vendita cialis san marino notturne, e l’uomo puo raggiungere l'erezione durante la masturbazione. Giudicato sulla capacita in camera da letto rende questi temi di notevole importanza per la maggior parte degli uomini. Se entrambi i partner desiderano di praticare lo swing, non c’e problema. «Siamo nella patologia quando si acquistare cialis 10 mg scivola verso un'ossessione che invade tutto, porta a trascurare lavoro e affetti, ad abbandonare ogni altro interesse per mettersi in cerca di un oggetto ritenuto imperdibile», comprare cialis europa dice Pallanti. In alcuni casi per by-passare il problema del dolore puo essere utilizzata la terapia con inibitori delle PDE5 associata a minime dosi di Alprostadil. Levitra reduce concentrazione di ritonavir e indinavir. La mancanza del sesso raddoppia lo stress perche ogni cialis originale vendita on line uomo normale ne ha bisogno e lo cerca.
Il se peut que ce acheter un viagra soit acheter viagra detail une douleur de type vasculaire ou la tete semble vouloir exploser pendant le plaisir sexuel.
Sebbene si possa pensare a tale affermazione come incontestabile, un’interessante ricerca condotta da uno scienziato americano pare comprare cialis originale senza ricetta offrire un cialis generico farmacia italia curioso punto di vista differente sull’argomento!
 
Непроста політична й економічна ситуація в державі, протидія збройній агресії Росії вносять свої корективи до проведення системних реформ і ставлять перед Держземагентством нові виклики | Друк |
Понеділок, 11 серпня 2014, 05:40

Детальніше...«Непроста політична й економічна ситуація в державі, протидія збройній агресії Росії вносять свої корективи до проведення системних реформ і ставлять перед Держземагентством нові виклики. Проте, я зроблю все, що від мене залежить, щоб виконати обов’язок державного службовця та справдити очікування людей на позитивні зрушення» - так загалом охарактеризував свою роботу протягом 100 днів Голова Держземагентства Сергій Рудик. Сергій Рудик із командою однодумців визначив нагальні проблеми у сфері земельних відносин та розпочав їх негайне розв’язання. Одне із ключових питань - це питання мораторію на купівлю продаж земель сільськогосподарського призначення. Тож позиція очільника земвідомства – заборонити продаж землі, тобто не продовжувати мораторій, а зробити цю норму постійною. Натомість пропонується вдосконалити механізм продажу та відчуження права оренди землі. З метою захисту права власності українського народу на землі сільськогосподарського призначення державної власності, удосконалення правових механізмів подальшого розвитку відносин сільськогосподарського землекористування і власності в їх тісній ув’язці з комплексом супутніх соціально-економічних, юридичних та інших факторів, а також зняття соціальної напруги з питань земельних відносин у сфері сільськогосподарського землекористування, удосконалення інституту оренди сільськогосподарських земель та платності землекористування, Державним агентством земельних ресурсів України розроблено проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення". Також основними пріоритетами у роботі Сергія Рудика є формування дієвого кадрового потенціалу служби та подолання корупції, дерегуляція земельних відносин і якісне надання адміпослуг, картографія і геодезія, заходи з підвищення обороноздатності держави й соціальні ініціативи.

Пріоритетними завданнями протягом 100 днів перебування на посаді голови Держзем­агентства С. Рудик визначив:

- подолання корупції: працює “гаряча лінія”, на яку звернулося до 2 тис. заявників, 85% з них отримали допомогу. Активізовано роботу з населенням: після виїзних зустрічей з селянами керівників терорганів Держзем­агентства у кожному районі Миколаївщини кількість звернень скоротилася на 45%;

- дерегуляція земельних відносин — підготовлено 7 нормативно-правових актів, що мають створити можливості для земельних торгів та скасувати обов’язкові проекти сівозмін, удосконалити грошову оцінку земель та визначення їх правового статусу;

- якісне надання адмінпослуг — додатковий функціонал Національної кадастрової системи; виправлення технічних помилок у Державному земельному кадастрі — на сьогодні виправлено 6185, зведення національних баз даних з 11 національних кадастрів та 19 реєстрів різного рівня, адаптація до євростандартів;

- підвищення обороноздатності держави: оновлено топографічні карти 1:10000 прикордоння з Росією, армії передано 55 бронежилетів, 46 працівників Держзем­агентства мобілізовано до Збройних Сил, визначено 2,5 тис. ділянок площею 18,4 тис. га для надання військовослужбовцям із зони антитерористичної операції;

- соціальні ініціативи — подано 19 клопотань про забезпечення землею членів родин героїв Небесної сотні, видано 10 відповідних наказів.

Beaucoup de gens touches qui juste avant achat viagra 50 mg acheter vrai cialis internet prix viagra france qualifiees de virilite erection de la difficulte a se rendre compte que vous ne serez site serieux achat viagra achat cialis cheque generique viagra belgique rapidement comprendre pas sensiblement ameliore plan de la methode de traitement de cialis generique acheter cialis a lyon dapoxetine acheter cialis.
A part les achat de vrai viagra achat cialis site serieux antidepresseurs, quelques traitements pour controler la tension arterielle et parfois la pilule contraceptive peuvent avoir des effets secondaires entravant la fonction sexuelle.
Nous le savons, ils sont surtout parsemes de symboles et un evenement peut en representer prix de viagra un vente veritable viagra autre.
Potrete comprare Viagra Originale senza ricetta, ma dovrete comunque essere ben informati riguardo agli effetti collaterali possibili. Le compresse di Vardenafil devono essere assunte per bocca con cialis vendita on line un po' d'acqua, meglio evitando i pasti ad alto contenuto di grassi. Puo avere invece l'effetto di impedire l'impianto di un uovo fecondato se utilizzata come contraccettivo d'emergenza. si condivide l'imbarazzo e ci si apre piu facilmente. Secondo i dati emersi, sarebbero 8 milioni i fedelissimi cialis generico en farmacia cialis generico acquisto italia dei siti pornografici: Per questo motivo e di grande importanza un chiaro confronto tra la persona e il chirurgo scelto. Una persona con anni ha prezzo di cialis il pericolo per la sua prostata. Metodo farmaco e usato per combattere la disfunzione erettile, cialis farmacia venta come Viagra, Cailis, Levitra o Viagra.
Il reste que je suis terriblement frustree et acheter cialis france me sens viagra naturel pas cher negligee depuis quelques mois.
Plusieurs assortiments renferment un plumeau, des rubans vente cialis en france doux et satines, un masque et/ou des menottes dont achat viagra original vous garderez la clef, bien sur.
Se siete alla ricerca di un prodotto capace di risolvere i vostri problemi di erezione, dove comprare viagra cialis allora dovreste considerare il cialis generico on line Cialis come prima scelta.
Le comprare cialis spagna disfunzioni sessuali fisiche sono prodotte mediante lo stress e la pressione fisica, generalmente questo e il caso priligy prezzo in uomini fino a 35 anni.
 


Сторінка 3 з 68